fbpx

O Scanwood

Z miłości do drewna

Drewno to materiał konstrukcyjny, który pojawia się wszędzie w różnych odsłonach. Daje duże możliwości techniczne oraz twórcze. Jeden rodzaj drewna nadaje się na podłogi czy meble, a drugi – na konstrukcje ścian domu. Poza tym uważamy, że nie ma piękniejszego widoku dla estety niż słoje na kawałku drewna, które poprzez kompozycję kolorów i tekstur tworzą ze sobą finezyjne wzory…

Z oczarowania drewnem powstała firma Scanwood. Specjalizujemy się w dystrybucji drewna skandynawskiego, które cechuje się wysoką estetyką oraz jakością. Dlaczego akurat ten rodzaj drewna? Ponieważ zdobywaliśmy wieloletnie doświadczenie u jednego z największych producentów drewna w Szwecji. Łączymy wiedzę teoretyczną z pasją i praktycznym podejściem.


Autentycznie lubimy swoją pracę, dlatego wykonywanie jej z zaangażowaniem nie stanowi dla nas wysiłku. Z chęcią doradzimy w wyborze, bazując na swoim doświadczeniu w branży. Każde zamówienie jest dla nas niesamowicie ważne – w końcu chodzi o dom lub jego część! Bardzo się cieszymy, że możemy brać udział w budowie czyichś marzeń. Indywidualne podejście to nasz klucz w relacjach z kontrahentami.


Posiadamy własną flotę samochodową i szybko dowozimy towar do klienta na terenie całego kraju. Własny transport nie jest więc potrzebny! Ponadto docinamy elementy na miejscu według zapotrzebowania. Tak, aby drewno skandynawskie było w 100% gotowe do użycia.

Dlaczego warto z nami współpracować?


Wysoka jakość oferowanych produktów. Współpracujemy jedynie z renomowanymi producentami drewna skandynawskiego na terenie Szwecji i krajów ościennych.
Fachowe doradztwo. Z chęcią podzielimy się swoją wiedzą i pomożemy w wyborze najlepszych elementów konstrukcyjnych.
Konkurencyjne ceny. Bo dobry produkt nie musi kosztować fortuny!
Ekspresowe dostawy własnym samochodem. Czas to pieniądz!
Stale dostępny asortyment. Nie uznajemy magazynowych braków. Jesteśmy przygotowani na każde zlecenie. To daje nam przewagę w postaci niezawodności, która przekłada się na rosnące zaufanie klientów.

Chcesz z nami porozmawiać? Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego!

Co to jest drewno konstrukcyjne KVH C-14